kandydatów

Etat Samodzielna/y księgowa/y ds. księgowo finansowych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Samodzielna/y księgowa/y ds. księgowo finansowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4322
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rachunkowości oraz bieżących i chronologicznych zapisów księgowych działalności budżetowej w systemie ZWSI RON. Realizacja zadań w zakresie planowania i realizacji budżetu. Realizacja zadań w ramach gospodarki kasowej i bankowej. Koordynacja i nadzor nad procesem planowania i realizacji budżetu Oddziału. Sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych. Sporządzanie zestawień oraz raportów. Obsługa systemu planowania i sprawozdawczości TREZOR oraz modułu SI LBPP Budżet. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi. Praca od poniedziałku do piątku w godzianch: 7.30 - 15.30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie wymagany staż pracy 5 lat lub wykształcenie wyższe wymagany staż pracy 3 lata. Znajomość programów księgowo-finansowych i obsługi bankowości elektronicznej. Znajomość rachunkowości budżetowej, przepisów ustawy o finansach publicznych i ustawy o rachunkowości. Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów lub finansów i księgowości. Umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych. Umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy