Etat Inspektor wojewódzki do spraw świadczeń rodzinnych i wychowawczych w wydziale koordynacji świadczeń,

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Inspektor wojewódzki do spraw świadczeń rodzinnych i wychowawczych w wydziale koordynacji świadczeń, oddział koordynacji świadczeń rodzinnych i wychowawczych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4307
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku: sprawdza poprawność wypełnienia i kompletności wniosków o przyznanie świadczeń rodzinnych i wychowawczych, prowadzi postępowania administracyjne w zakresie świadczeń rodzinnych i wychowawczych realizowanych w związku z koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego, pośredniczy w sprawach osób ubiegających się oraz otrzymujących świadczenia rodzinne i wychowawcze w krajach UE i EOG, przygotowuje projekty pism do indywidualnych interesantów, instytucji, urzędów, dotyczących prowadzonych spraw, przygotowuje dane i informacje w ramach realizowanego zadania dla niezbędnych potrzeb statystycznych i analitycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, znajomość ustaw: o świadczeniach rodzinnych, o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, o wojewodzie i administracjirządowej w województwie oraz kodeksu postępowania administracyjnego; znajomość rozporządzeń: Rozporządzenie(WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 987/2009 z dnia 16 września2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004.Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innegopaństwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadająprawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.Korzystanie z pełni praw publicznych.Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w zakresie świadczeń rodzinnych i wychowawczych,znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (wg ESOKJ); znajomość ustawy o służbie cywilnej.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy