kandydatów

Etat Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Gazowych

Firma: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane INREM SP Z o. o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 4967954, z dnia 2021-06-18

Firma Budowlano - Projektowa  zatrudni Asystenta/kę projektanta sieci i instalacji gazowych

Asystent Projektanta Sieci i Instalacji Gazowych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • wsparcie administracyjne dla kierownika budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczych
  • pozyskiwanie informacji wejściowych do tworzenia projektów
  • współpraca z projektantami, geodetami, kierownikami budów w zakresie realizowanych zadań projektowych
  • raportowanie postępu prac projektowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska lub pokrewnym, ewentualnie w trakcie (tryb niestacjonarny)
  • prawo jazdy kat. B /czynne/
  • znajomość zagadnień z zakresu projektowania
  • znajomość systemu AutoCAD
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • ciekawą pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • pracę w prężnie działającym zespole
  • wdrożenie do samodzielnej realizacji zadań