kandydatów

Etat Menedżer produktu (product manager)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Menedżer produktu (product manager)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4227
OBOWIĄZKI:
1.Umawianie Pacjentów na wizyty2.Witanie i żegnanie Pacjentów oraz innych Gości3.Wydawanie Pacjentom zgody na zabiegi oraz informacji o stanie zdrowia przed rozpoczęciem leczenia4.Udzielanie Pacjentom i Gościom wszelkich informacji5.Zabezpieczenie mienia powierzonego przed kradzieżą lub zniszczeniem.6.Zabezpieczenie środków pieniężnych Pracodawcy znajdujących się w miejscu pracy.7.Wydawanie paragonów fiskalnych 8.Dokonywanie wpisów w programie informatycznym 9.Rozliczanie Pacjentów z wykonanych usług10.Obsługa przesyłek pocztowych i prowadzenie dziennika korespondencji 11.Obsługa poczty elektronicznej, czatu i połączeń telefonicznych12.Obsługa kas fiskalnych oraz terminali płatniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy