kandydatów

Etat Opiekunka dziecięcaw placówce opiekuńczo-wychowawczej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Opiekunka dziecięcaw placówce opiekuńczo-wychowawczej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4209
OBOWIĄZKI:
Nawiązanie komunikacji werbalnej i niewerbalnej z dzieckiem. Udział w określeniu potrzeb dziecka i sposobów ich zaspakajania. Stosowanie podstawowych metod wychowania i wspomagania rozwoju. Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych tj. czynności związanych z utrzymaniem higieny osobistej dziecka. Dbałość o czystość otoczenia dziecka. Dbałość o bezpieczeństwo dziecka podczas wykonywania czynności związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego i funkcjonowaniem placówki.Pomoc w realizacji zadań wynikających z etapu rozwoju i edukacji dziecka. Doskonalenie sprawności manualnej i motorycznej dziecka.Kształtowanie pozytywnych nawyków dziecka.Zaspakajanie podstawowych potrzeb fizjologicznych dziecka. Stała współpraca ze starszym wychowawcą pełniącym funkcję koordynatora placówki oraz z wychowawcami.Praca zmianowa według ustalonego harmonogramu:poniedziałek piątek w godz. 16:00 - 21:00sobota niedziela w godz. 9:00/10:00 21:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Ukończona szkoła przygotowującą do pracy w zawodzie opiekuna dziecięcego lub pielęgniarki, albo studia pedagogiczne (art. 98 ust.1 pkt 5 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi. Myślenie twórcze i poznawcze. Dokładność, opanowanie, cierpliwość. Zdolność do koncentracji uwagi i wykonywania kilku zadań jednocześnie. Posiadanie obywatelstwa polskiego. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.Nieposzlakowana opinia.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy