kandydatów

Etat Specjalista ds. serwisu - Serwisant

Firma: CENTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma CENTECH Sp. z o.o. jest jednym z największych dostawców elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych w Polsce  .
Od lat zajmujemy się zaopatrzeniem Klientów końcowych z branży przemysłowej i budowlanej.
Doradzamy i wspólnie z naszymi Klientami tworzymy ciekawe projekty.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. serwisu - Serwisant

Główne zadania:
  • serwis elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych,
  • obsługa reklamacji i zgłoszeń serwisowych,
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
  • administracja i raportowanie działań serwisowych,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku związanym z serwisem elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych,
  • znajomość zagadnień z dziedziny branży narzędziowej,
  • komunikatywność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie z motywacyjnym systemem wynagrodzeń,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy,
  • kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy,
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy