kandydatów

Etat Od starszego księgowego do starszego inspektora

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od starszego księgowego do starszego inspektora
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3876
OBOWIĄZKI:
Prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń za pracę wykonywaną w oparciu o umowę opracę i inne umowy cywilno prawne, obsługa programu kadrowo płacowego, obsługa programu PŁATNIK, sporządzanie kartotek wynagrodzeń w pełnym zakresie, naliczanie zasiłków chorobowych, rodzinnych, wychowawczych, macierzyńskich, opiekuńczych iinnych świadczeń z ZUS, sporządzanie list wypłat świadczeń nie należących do wynagrodzeń, sporządzanie wykazów wynagrodzeń, potrąceń i innych świadczeń nie należących do wynagrodzeń w celu przygotowania przelewów, sporządzanie informacji PIT-11, PIT-40, sprawozdań do GUS, całokształt prac związanych z naliczaniem i rozliczaniem składek ZUS, wystawianie zaświadczeń o wysokości wynagrodzenia za pracę dla pracowników Straży Miejskiej oraz druków ZUS, uzgadnianie zapisów operacji na kontach 229, 231, sporządzanie załączników do sprawozdań finansowych wynikających z zakresu prowadzonych spraw, sporządzanie analiz związanych z wynagrodzeniami w Straży Miejskiej, przygotowywanie akt do archiwum zakładowego zgodnie z obowiązującymi wytycznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wymagania niezbędne: co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe, staż pracy -2 lata w przypadku wykształcenia wyższego lub 4 lata z wykształceniem średnim, wymagane doświadczenie 5 lat pracy na podobnym stanowisku w firmie zatrudniającej przynajmniej 50 osób, znajomość programu SAGE Symfonia Kadry i Płace, znajomość programu PŁATNIK, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia, kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane zoskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagania dodatkowe (mile widziane): wykształcenie wyższe o specjalności ekonomicznej lub pokrewne mające związek z ww. zakresem zadań, znajomość Kodeksu pracy oraz Ustaw: o strażach gminnych, o pracownikach samorządowych oraz o rachunkowości, znajomość zasad rachunkowości i ustawy o finansach publicznych, znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych, dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Word i Excel, umiejętność dobrej organizacji pracy, kompetencje osobowościowe: rzetelność, terminowość oraz poczucie odpowiedzialności, zdany z wynikiem pozytywnym egzamin ukończenia służby przygotowawczej pracownika samorządowego potwierdzony zaświadczeniem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 771 - 4 290 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy