kandydatów

Etat Analityk Biznesowy

Firma: Billys American Restaurants Sp. Z o.o miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 4876860, z dnia 2021-06-07

Billys American Restaurants Sp. Z o.o

Międzynarodowy fundusz inwestycyjny działający w obszarach Gastronomi oraz Rynku detalicznego.

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Sporządzanie bieżących analiz na potrzeby zarządu
  • Monitoring kluczowych indykatorów biznesu
  • Weryfikacja wykonania umów
  • Praca nad operacyjnym Cash Flow firmy
  • Analiza bieżących kosztów i struktura przychodów

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie z zakresu rachunkowości, księgowości lub finansów
  • Doświadczenie w sporządzaniu analiz
  • Biegłość w pakiecie Office (Excel)
  • Język Angielski na poziomie zaawansowanym
  • Język włoski mile widziany

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w międzynarodowym środowisku