Etat Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim / German Speaker

Firma: Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Mówisz swobodnie w języku niemieckim? Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Ta oferta jest dla Ciebie!

Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim / German Speaker
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje przyszłe zadania:
  • Profesjonalna obsługa w j. niemieckim jednego z naszych kluczowych Klientów z branży AGD;
  • Pierwsza linia wsparcia technicznego i odpowiadanie na zapytania Klientów mailowo i telefonicznie.
Czego u Ciebie szukamy?
  • Płynnej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. poziom to C1);
  • Chęci rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Co możemy Ci zaoferować?
  • Praca zdalna
    • Po stacjonarnym szkoleniu i wdrożeniu pracuj z domu w kapciach, przy gorącej kawie i nie trać czasu w korkach! PONAD 60 % pracowników tego projektu pracuje teraz zdalnie!
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • BONUS NA START w wysokości 1000 zł, umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.
  • Pakiet benefitów
    • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie?
    • Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.
  • Rozwój
    • Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares
  • Atmosfera? U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:
    • Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland
    • Instagram - www.instagram.com/transcom.poland