Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca OBSŁUGA KLIENTA - POCZTA POLSKA POCZTA POLSKA Gdańsk

Praca w firmie: POCZTA POLSKA miejsce pracy: Gdańsk

Poczta Polska S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

CHEŁM:
1/2 etatu umowa o prace na czas określony w ramach zastępstwa
pon-pt, zmiany w przedziale godzinowym Pon-Czw: 09:30-17:30 Pt.: 12:30-20:30, // miejsce pracy ul. M. Buczka 14, przyuczenie do stanowiska 2-3 tygodnie w Urzędzie Pocztowym przy ul. Długiej 23/28

ŚRÓDMIEŚCIE:
1,0 etat, umowa o prace na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
urząd całodobowy, czynny 7 dni w tygodniu, 3-zmiany w tym również w porze nocnej, 4-6 zmian nocnych w miesiącu , 2 soboty i 1 niedziela pracująca w miesiącu, miejsce pracy: ul. Długa 23/28

JASIEŃ:
0,875 etatu umowa o pracę na okres próbny lub 1,0 etatu umowa o pracę na czas określony do 30.11.2017 r.
pon-pt, 1-2 soboty pracujące w miesiącu, zmiany w przedziale godzinowym pn-pt 7:00-22:00 + max. 2 soboty pracujące w miesiącu 8:30-14:30 // miejsce pracy ul. Gronostajowa 4

ŁOSTOWICE:
1,0 etat umowa o pracę na czas określony do 30.11.2017r.
pon-pt, 1-2 soboty pracujące w miesiącu, zmiany w przedziale godzinowym Pon-Pt 7:30-20:30, Sob.: 8:00-15:00, miejsce pracy: ul. Świętokrzyska 62, pełne przyuczenie do stanowiska przez 2 tygodnie w Urzędzie Pocztowym przy Al. Grunwaldzkiej 108.

ZADANIA NA STANOWISKU:

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, – aktywna sprzedaż usług i towarów handlowych, – udzielanie informacji o świadczonych usługach.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

- minimum wykształcenia średniego, – doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta (mile widziane również w sprzedaży), – umiejętności obsługi komputera, w tym podstawowej znajomości pakietu MS Office, – komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej, – dyspozycyjności (system zmianowy.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia, – premie uzależnione od jakości pracy i zaangażowania, – prowizje od sprzedaży produktów finansowych, – trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy, – atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m. in. dofinansowanie do: *sportu (w tym do karnetów na siłownię, basen, biletów na imprezy sportowe), *kultury (w tym do biletów do kina, teatru, na koncerty), *wypoczynku urlopowego pracowników oraz ich dzieci, *wypoczynku wakacyjnego dzieci dwa razy w roku (kolonie, zimowiska), *paczki dla dzieci, – przyuczenie na stanowisku pracy i okres adaptacji w trakcie pierwszych trzech miesięcy pracy, – możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach, – pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, – rozwój zawodowy podczas przebiegu kariery zawodowej (możliwość uzupełnienia wykształcenia).

Pragniesz poznać więcej szczegółów? Skontaktuj się z nami telefonicznie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: monika.dudek{małpa}poczta-polska.pl z dopiskiem w tytule w zależności od wyboru oferty:
“Asystent Gdańsk Śródmieście”
“Asystent Gdańsk Chełm”
“Asystent Gdańsk Łostowice”
“Asystent Gdańsk Jasień 0,875 etatu”
“Asystent Gdańsk Jasień 1,0 etat”

Aplikuj online na stanowisko OBSŁUGA KLIENTA - POCZTA POLSKA w przedsiębiorstwie POCZTA POLSKA, lokalizacja Gdańsk. Koniecznie poinformuj pracodawcę, że znalazłeś ogłoszenie w serwisie PracaGdansk.pl.