Etat Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży usług prawniczych i windykacyjnych.

Firma: VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp.z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska: - pozyskiwanie nowych klientów, - umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami, - obsługa klientów na powierzonym terenie, - realizacja celów sprzedażowych, - budowa wizerunku firmy na powierzonym terenie działania, - negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży. Wymagania: - wykształcenie: min. średnie (mile widziani studenci prawa, administracji oraz kierunków ekonomicznych) - prawo jazdy kat. B, Oferujemy: - bardzo atrakcyjny system wynagradzania, -zatrudnienie w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia lub w oparciu o własną działalność gospodarczą, - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce specjalizującej się w kompleksowej obsłudze wierzytelności i świadczeniu usług prawniczych. Osoby zainteresowane pracą na ww. stanowiskach w naszej spółce prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego na adres poczty elektronicznej: sekretariat@volenti.pl; karolinamnich@volenti.pl Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. z/s w Sosnowcu moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”. Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-12-2011
Wyświetleń: 1519